Beylikdüzü ve Beykent emlak piyasası canlı

Yaldız Gayrımenkul, ekonomi için güzel haber verdi. İstanbul’un 39 ilçesinden biri olan Beylikdüzü ilçesi ve Beykent semtinde emlak piyasası özellikle ortadoğu’dan gelen zengin Araplar ve Suriye’liler nedeniyle hareketlenmiş.


Parlamenterler Sitesinde yaklaşık 15 yıldır emlak sektöründe, danışmanlık ev, işyeri alım, satım, kiralama alanında hizmet veren Yaldız Gayrımenkul Danışmanı, iş kadını Serap Yıldız, bölgeyede yapılan ev ve iş yerlerine büyük talep olduğunu, Türkiyede yatırım yapmak isteyen zengin Arap aileleler ve iş adamlarının Beylikdüzü İlçesini tercih ettiğini anlatıyor.

24 SAAT İNTERNETTEN HİZMET.

Gazeteci. Dursun Boran’ın haberine göre, Serap Yıldız, e-mail ve telefonlardan emlak taleplerinin en kısa zamanda cevaplandırıldığını, yerli, yabancı yatırımcılara ve müşterilere randevu verildiğini hatırlatırken, emlak ofislerinde lise ve üniversite öğrencisi yüzlerce bayan ve erkeğin Part Time çalışıp, emlak sektöründen para kazandığını söylüyor. 0212.8551010 dan yerli ve yabancı müşterilere emlak konularında ki sorularına cevap veriliyor. Beylikdüzü, Beykent  bölgesinde çok sayıda gazeteci, sağlık, hukuk çalışanıda ikamet ediyor.

EV VE İŞYERLERİ BAKIMLI BIRAKILSIN.

Satılmak ve kiralanmak istenen ev ve işyerlerlerinin  kiracı ve mülk sahiplerince bakımlı, temiz bırakılmasının, kiralama ve satma işleminde prim yaptığını söyleyen, Yıldız bakımlı ve temiz binalar daha çok müşteri buluyor diyor.

Yılıdız, Bazı kiracıların ev ve işyerini kötü, hor şekilde tahliye ettiğini, bununda sözleşmeler sebebiyle dava konusu olduğunu hatırlatıyor.

Resim'de: Emlak danışmanı Serap Yıldız, Türk Haber Gazetesi.Com objektifine , piyasa iyi mesajı verdi.

http://www.turkhabergazetesi.com/ekonomi/beylikduzu-ve-beykent-emlak-piyasasi-canli/8416